جلسه شهریور ماه

جلسه شهریور ماه گروه کاربران پایتون تهران(جلسه چهل و هفتم)، پنجشنبه۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۰۰ در «شتاب‌دهندهٔ آواتک» به نشانی «تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده‌های فنّی دانشگاه تهران، دانشکدهٔ مهندسی نفت، طبقهٔ پنجم» برگزار خواهد شد.


ثبت نام رایگان جهت اعلام امادگی برای شرکت در جلسه


https://evand.com/events/tehlug236


ارائه ی این جلسه :
ارائه گروه کاربران پایتون تهران توسّط «علیرضا فریدونی (11 11)» با موضوع «یادگیری عمیق (قسمت اوّل: مقدّمات و چهارچوب پای‌تورچ (PyTorch)» خواهد بود.
توضیحات: یادگیری عمیق امروزه در بساری از کاربردهای هوش‌مصنوعی با بازدهی بسیار چشم‌گیر نمود پیدا کرده است. از طرفی دیگر چهارچوب پای‌تورچ یکی از چهارچوب‌های نوظهور برای پیاده‌سازی شبکه‌های عمیق و یادگیری عمیق می‌باشد. پس از این ارائه انتظار می‌رود شنوندگان کلّیتی در بارهٔ یادگیری عمیق و چهارچوب پای‌تورچ را شناخته و بتوانند در صورت تمایل این چهارچوب را به صورت عمیق‌تر فراگیرند. همچنین تلاش می‌شود تا مقایسه‌ای میان این چهارچوب و چند چهارچوب موجود دیگرنیز صورت گیرد تا مزایا و معایب این راه‌کار روشن‌تر گردد. همچنین قسمت دوم این ارائه در همان روز در اوّلین ارائهٔ جلسه گروه کاربران گنو/لینوکس تهران (ساعت 16:30 تا 17) با موضوع بستر ابری floydhub و استفادهّ آن در یادگیری عمیق برگزار خواهد شد.

در یکشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ توسط reza.shalbaf
comments powered by Disqus